TIP TOP Slibematerialer A/S Odense


TIP TOP Slibematerialer A/S

Egestubben 4 C & D
5270 Odense N – Danmark
tel. +45 66 18 03 06
e-mail: info@tiptopslib.dk

Du kan altid kontakte os via telefon eller e-mail.

Åbningstider:

Mandag-Torsdag: kl. 7.00-16.00
Fredag: kl. 7.00-13.00

Kontakt:

Henrik Hansborg
Direktør
+45 2428 8937
henrik@tiptopslib.dk
Wigertha Hansen
Bogholder
+45 6618 0306
wigertha@tiptopslib.dk
Tina Pedersen
Bogholderassistent
+45 6618 0306
tina@tiptopslib.dk
Nataliya Sushko
Bogholderassistent
+45 66 18 03 06
natalie@tiptopslib.dk
Mads Nielsen  
Export Manager
+45 2428 8936
mads@tiptopslib.dk
Lise Weise Krøyer
Grafiker
+45 2191 0272
lise@tiptopslib.dk
.

.

TIP TOP Slibematerialer A/S Herlev

TIP TOP Slibematerialer A/S

Herlev Hovedgade 201B
2730 Herlev – Danmark
tel. +45 59 27 46 46
e-mail: info@tiptopslib.dk

Du kan altid kontakte os via telefon eller e-mail.

Åbningstider:

Mandag-Torsdag: kl. 7.00-16.00
Fredag: kl. 7.00-14.00

Kontakt:

Lars Olsen
Salg og teknisk rådgivning
Sjælland
+45 2428 8938
lars@tiptopslib.dk
Lau Lauritzen
Butiksansvarlig
+45 5927 4646
lau@tiptopslib.dk
  Mads Nielsen
Salg og teknisk rådgivning
Sjælland
+45 2428 8936
mads@tiptopslib.dk

.

TIP TOP Slibematerialer A/S Århus


TIP TOP Slibematerialer A/S

Egsagervej 8
8230 Åbyhøj – Danmark
tel. +45 86 12 13 66
e-mail: info@tiptopslib.dk

Du kan altid kontakte os via telefon eller e-mail.

Åbningstider:

Mandag-Torsdag: kl. 7.00-15.00
Fredag: kl. 7.00-13.00

.

Kontakt:

Michael Nielsen
Salg og Teknisk
rådgivning
Jylland/Fyn
+45 2428 8935
michael@tiptopslib.dk
Holger Pedersen
Butik og værksted
+45 2428 8939
holger@tiptopslib.dk
Jens Anker
Butik
+45 8612 1366
info@tiptopslib.dk

.

TIP TOP Slipematerialer AS Norge


TIP TOP Slipematerialer AS Norge

Henting av varer Oslo:
Jims Lagerutsalg
Brokekkveien 1028
0582 Oslo
Telefon: 22 65 45 43


Åpningstider:
Man – fre kl. 6.30 – 18.00
Lørdag kl. 10.00 – 15.00

Bestilling av varer:
Stein Kjetil Hølland

Kontakt:

Stein Kjetil Høiland
Daglig Leder
+47 9056 3860
stein@tip-top.no
 
.

 

.

TIP TOP Schuurmaterialen B.V.  Holland

TIP TOP Schuurmaterialen B.V.

Dedemsvaartseweg N 124a
7775 AK Lutten, Nederlands
Mobil: +31 6 1312 6929
mail: knip@tiptopverkoop.nl

Du kan altid kontakte os via telefon eller e-mail.

Kontakt:

Ronald Knip
Area Manager
+31 6 1312 6929
knip@tiptopverkoop.nl
.

Floorcoat Sverige AB



Floorcoat Sverige AB

Industrigatan 25
234 35 Lomma
tel. +46 0707-293229
e-mail: hampus@tiptopslip.se

Kontakt:

  Hampus Hoverby
Försäljning/Teknisk support
+46 (0) 707 29 32 29
hampus@tiptopslip.se
.